درباره ما

شرکت ريما کيش در شهريور ماه يکهزار و سيصد و هشتاد و هشت تاسيس و در زمينه فناوري اطلاعات و ارتباطات فعاليت خود را در جزيره کيش آغاز نمود، هم اکنون شرکت با اتکاء به توان و تخصص نيروي کار آزموده و داراي تحصيلات آکادميک مستقر در جزيره کيش در زمينه هاي طراحي، مشاوره، پياده سازي و راه اندازي سيستمهاي اطلاع رساني، شبکه هاي کامپيوتري، تهيه و تامين سخت افزار و نرم افزار مورد نياز شرکتها، سازمانها و موسسات فعاليت مي نمايد.

عليرغم تازه تاسيس بودن اين شرکت تيم عملياتی و اجرايی با حدود يک دهه سابقه فعاليت مرتبط با موضوع فناوري اطلاعات در جزيره کيش و آشنايي کامل به شرايط تجاري منطقهء آزاد، با شرکتهايي همچون TKC(اولين اپراتور موبايل ايران)، شرکت گل شرق کيش همکاری نموده است.

شرکت ريما کيش علاوه بر فروش تجهيزات و خدمات کامپيوتري، خدمت رسانی به مشترياني همچون شرکت برهان دريا کيش(کشتيراني)، سازمان تنظيم مقررات راديوئي منطقه جنوب شرق کشور، شرکت صنايع تجهيزات نفت، داروخانه سها و شرکت پخش سها هلال کيش در زمينه های تامين و پشتيباني تجهيزات شبکه و خدمات مشاوره، طراحي و پياده سازي پايگاههاي اطلاع رساني را در سوابق کاری خويش دارد.

این شرکت با توسعه پوشش خدماتی خود، در حال حاضر آمادگی ارائه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات به شرکتها و موسسات در اقصی نقاط کشور را دارد.